Back to liveffn portail
Liveffn portail
Sports results announced throughout the liveffn.com are provided for informational purposes and have no contractual value. IMPORTANT, only the results published on the Federal website(ffnatation.fr) are validated by the institution.
Warning
Français
English
English
-
MARMANDE
1er Regroupement Sprint 47/24 - 25 m
Sunday 21 January 2024
Welcome
Homepage
site organizer
Program
Start-List
Program
Results
Live
Lists
Lists informations
Statistics
Commitments statistics on the competition
Events
Entry List by events
Teams
Start-List by team
Competitors
Start-List by competitor
Start-List by event
Women events
Entry List Statistics
50 Freestyle Women
100 Freestyle Women
50 Backstroke Women
50 Breaststroke Women
50 Butterfly Women
100 Medley Women
4x50 Freestyle Women
4x50 Medley Women
Men events
Entry List Statistics
50 Freestyle Men
100 Freestyle Men
50 Backstroke Men
50 Breaststroke Men
50 Butterfly Men
100 Medley Men
4x50 Freestyle Men
4x50 Medley Men
Mixed events
Entry List Statistics
4x50 Freestyle Mixt
4x50 Medley Mixt
50 Breaststroke Men
1.
VAN OORT Lucas
See the Commitments for this competitor
2009
NED
A.C AGGLOMERATION PERIGUEUX
See the Commitments for this team
00:33.78
2.
MOUNIER Paul
See the Commitments for this competitor
2004
FRA
CN BERGERAC
See the Commitments for this team
00:33.85
3.
IDIR Mayas
See the Commitments for this competitor
2008
FRA
A.C AGGLOMERATION PERIGUEUX
See the Commitments for this team
00:35.56
4.
PORCHERON Mathys
See the Commitments for this competitor
2008
FRA
CN VILLENEUVE-SUR-LOT
See the Commitments for this team
00:37.93
5.
FOURNIER Lucas
See the Commitments for this competitor
2010
FRA
SU AGEN
See the Commitments for this team
00:42.06
6.
MAURY Gabriel
See the Commitments for this competitor
2009
FRA
SU AGEN
See the Commitments for this team
00:42.56
7.
DOSQUE Louis
See the Commitments for this competitor
2010
FRA
CN BERGERAC
See the Commitments for this team
00:46.98
8.
LUITTRE Maxime
See the Commitments for this competitor
2011
FRA
CN VILLENEUVE-SUR-LOT
See the Commitments for this team
00:51.85
9.
VINCENT Quentin
See the Commitments for this competitor
2011
FRA
CN BERGERAC
See the Commitments for this team
00:52.66
10.
HIMOUR Joud
See the Commitments for this competitor
2012
FRA
MARMANDE NATATION
See the Commitments for this team
01:01.21
11.
CAZEAUX ROCHER Eric
See the Commitments for this competitor
2011
FRA
TONNEINS NATATION
See the Commitments for this team
01:05.90
12.
EL RHALLOUCH Wassil
See the Commitments for this competitor
2012
FRA
CN VILLENEUVE-SUR-LOT
See the Commitments for this team
01:06.51
13.
DROUIN Maxime
See the Commitments for this competitor
2008
FRA
MARMANDE NATATION
See the Commitments for this team
NT
No time
14.
JOUHAUD Charlie
See the Commitments for this competitor
2011
FRA
A.C AGGLOMERATION PERIGUEUX
See the Commitments for this team
NT
No time
15.
PAJANIANDY Ankhtyfy
See the Commitments for this competitor
2013
FRA
CN VILLENEUVE-SUR-LOT
See the Commitments for this team
NT
No time
16.
MAURIN Benoit
See the Commitments for this competitor
1989
FRA
MARMANDE NATATION
See the Commitments for this team
NT
No time
17.
CHABRIE Hugo
See the Commitments for this competitor
2009
FRA
CN VILLENEUVE-SUR-LOT
See the Commitments for this team
NT
No time
18.
HASSMANN Tom
See the Commitments for this competitor
2003
FRA
SU AGEN
See the Commitments for this team
NT
No time
19.
OUJEBBOUR Mhamed
See the Commitments for this competitor
2009
ESP
TONNEINS NATATION
See the Commitments for this team
NT
No time
20.
CHEKRIDA Sami
See the Commitments for this competitor
2011
FRA
SU AGEN
See the Commitments for this team
NT
No time