Start-List by team
CN LAMBALLE
Code structure : 828 - District : BRETAGNE (1588) - Department : CÔTES-D'ARMOR (1672)
Number of individual commitments:10
Number of engaged relay:2
Team 1 |
ABHERVE Julien (1981) FRA |
100 Backstroke Mixt |
|
serie 2 |
line 4 |
02:00.34 |
Dimanche 18 Février |
15h17 |
10x50 Freestyle Mixt |
[2 position] |
serie 1 |
line 2 |
07:00.00 |
Dimanche 18 Février |
10h30 |
CARTON David (1971) FRA |
200 Freestyle Mixt |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 18 Février |
10h56 |
10x50 Freestyle Mixt |
[6 position] |
serie 1 |
line 2 |
07:00.00 |
Dimanche 18 Février |
10h30 |
LE CORGUILLE Maël (1987) FRA |
100 Medley Mixt |
|
serie 4 |
line 3 |
01:07.21 |
Dimanche 18 Février |
15h38 |
4x50 Medley Mixt |
[1 position] |
serie 3 |
line 1 |
02:30.00 |
Dimanche 18 Février |
16h03 |
10x50 Freestyle Mixt |
[1 position] |
serie 1 |
line 2 |
07:00.00 |
Dimanche 18 Février |
10h30 |
LEBLOND Guillaume (1994) FRA |
100 Breaststroke Mixt |
|
serie 3 |
line 5 |
01:33.66 |
Dimanche 18 Février |
11h35 |
10x50 Freestyle Mixt |
[4 position] |
serie 1 |
line 2 |
07:00.00 |
Dimanche 18 Février |
10h30 |
LEMORDANT Jean-Luc (1964) FRA |
100 Freestyle Mixt |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 18 Février |
15h00 |
10x50 Freestyle Mixt |
[5 position] |
serie 1 |
line 2 |
07:00.00 |
Dimanche 18 Février |
10h30 |
YAN Corentin (1996) FRA |
100 Butterfly Mixt |
|
serie 4 |
line 5 |
01:11.03 |
Dimanche 18 Février |
11h21 |
4x50 Medley Mixt |
[3 position] |
serie 3 |
line 1 |
02:30.00 |
Dimanche 18 Février |
16h03 |
10x50 Freestyle Mixt |
[10 position] |
serie 1 |
line 2 |
07:00.00 |
Dimanche 18 Février |
10h30 |
FAURE Nadine (1963) FRA |
50 Breaststroke Mixt |
|
serie 2 |
line 4 |
01:07.63 |
Dimanche 18 Février |
15h10 |
10x50 Freestyle Mixt |
[8 position] |
serie 1 |
line 2 |
07:00.00 |
Dimanche 18 Février |
10h30 |
GAUDIN Vanessa (1979) FRA |
50 Butterfly Mixt |
|
serie 3 |
line 5 |
00:38.32 |
Dimanche 18 Février |
15h28 |
4x50 Medley Mixt |
[4 position] |
serie 3 |
line 1 |
02:30.00 |
Dimanche 18 Février |
16h03 |
10x50 Freestyle Mixt |
[3 position] |
serie 1 |
line 2 |
07:00.00 |
Dimanche 18 Février |
10h30 |
LE MARCHAND Sylvie (1965) FRA |
50 Backstroke Mixt |
|
serie 2 |
line 4 |
00:57.36 |
Dimanche 18 Février |
11h25 |
4x50 Medley Mixt |
[2 position] |
serie 3 |
line 1 |
02:30.00 |
Dimanche 18 Février |
16h03 |
10x50 Freestyle Mixt |
[7 position] |
serie 1 |
line 2 |
07:00.00 |
Dimanche 18 Février |
10h30 |
MAROUF Sahra (1966) FRA |
50 Freestyle Mixt |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 18 Février |
11h40 |
10x50 Freestyle Mixt |
[9 position] |
serie 1 |
line 2 |
07:00.00 |
Dimanche 18 Février |
10h30 |