Start-List by team
CNP LOUDÉAC
Code structure : 583 - District : BRETAGNE (1588) - Department : CÔTES-D'ARMOR (1672)
Number of individual commitments:10
Number of engaged relay:2
Team 1 |
BOURDOISEAU Ewen (1999) FRA |
100 Butterfly Mixt |
|
serie 2 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 18 Février |
11h16 |
4x50 Medley Mixt |
[3 position] |
serie 2 |
line 5 |
02:45.00 |
Dimanche 18 Février |
15h59 |
10x50 Freestyle Mixt |
[1 position] |
serie 1 |
line 3 |
06:20.00 |
Dimanche 18 Février |
10h30 |
DEKIERE Christophe (1971) FRA |
50 Freestyle Mixt |
|
serie 2 |
line 2 |
00:37.84 |
Dimanche 18 Février |
11h41 |
10x50 Freestyle Mixt |
[5 position] |
serie 1 |
line 3 |
06:20.00 |
Dimanche 18 Février |
10h30 |
LANGLOIS Régis (1971) FRA |
100 Medley Mixt |
|
serie 3 |
line 1 |
01:33.74 |
Dimanche 18 Février |
15h36 |
10x50 Freestyle Mixt |
[7 position] |
serie 1 |
line 3 |
06:20.00 |
Dimanche 18 Février |
10h30 |
LE PECHOUX Gaêtan (1972) FRA |
50 Breaststroke Mixt |
|
serie 3 |
line 4 |
00:47.94 |
Dimanche 18 Février |
15h12 |
4x50 Medley Mixt |
[4 position] |
serie 2 |
line 5 |
02:45.00 |
Dimanche 18 Février |
15h59 |
10x50 Freestyle Mixt |
[8 position] |
serie 1 |
line 3 |
06:20.00 |
Dimanche 18 Février |
10h30 |
TAILLANDIER Arnaud (1981) FRA |
50 Butterfly Mixt |
|
serie 2 |
line 3 |
00:42.09 |
Dimanche 18 Février |
15h26 |
10x50 Freestyle Mixt |
[9 position] |
serie 1 |
line 3 |
06:20.00 |
Dimanche 18 Février |
10h30 |
TANNOUX Christophe (1969) FRA |
100 Freestyle Mixt |
|
serie 2 |
line 3 |
01:26.02 |
Dimanche 18 Février |
15h02 |
10x50 Freestyle Mixt |
[2 position] |
serie 1 |
line 3 |
06:20.00 |
Dimanche 18 Février |
10h30 |
THOME Christian (1973) FRA |
50 Backstroke Mixt |
|
serie 3 |
line 5 |
00:44.48 |
Dimanche 18 Février |
11h26 |
10x50 Freestyle Mixt |
[4 position] |
serie 1 |
line 3 |
06:20.00 |
Dimanche 18 Février |
10h30 |
CLEMENT Lise (1957) FRA |
200 Freestyle Mixt |
|
serie 2 |
line 4 |
04:05.13 |
Dimanche 18 Février |
11h01 |
10x50 Freestyle Mixt |
[3 position] |
serie 1 |
line 3 |
06:20.00 |
Dimanche 18 Février |
10h30 |
MANRIQUE Chloe (1996) FRA |
100 Backstroke Mixt |
|
serie 3 |
line 4 |
01:24.12 |
Dimanche 18 Février |
15h20 |
4x50 Medley Mixt |
[1 position] |
serie 2 |
line 5 |
02:45.00 |
Dimanche 18 Février |
15h59 |
10x50 Freestyle Mixt |
[10 position] |
serie 1 |
line 3 |
06:20.00 |
Dimanche 18 Février |
10h30 |
MATHECADE Yvonne (1963) FRA |
100 Breaststroke Mixt |
|
serie 2 |
line 3 |
02:04.37 |
Dimanche 18 Février |
11h32 |
4x50 Medley Mixt |
[2 position] |
serie 2 |
line 5 |
02:45.00 |
Dimanche 18 Février |
15h59 |
10x50 Freestyle Mixt |
[6 position] |
serie 1 |
line 3 |
06:20.00 |
Dimanche 18 Février |
10h30 |