Start-List by team
ROCHEFORT NEPTUNE CLUB
Code structure : 268 - District : NOUVELLE-AQUITAINE (3002) - Department : CHARENTE-MARITIME (1694)
Number of individual commitments:30
DEBIAIS-HEALEY Hayden (2007) FRA |
100 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 5 |
NTNo time |
Samedi 09 Mars |
10h49 |
100 Freestyle Men |
|
serie 4 |
line 7 |
01:07.80 |
Samedi 09 Mars |
11h51 |
50 Butterfly Men |
|
serie 3 |
line 5 |
00:32.98 |
Dimanche 10 Mars |
09h01 |
50 Freestyle Men |
|
serie 5 |
line 8 |
00:29.13 |
Dimanche 10 Mars |
12h18 |
200 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 1 |
02:35.71 |
Dimanche 10 Mars |
15h29 |
DUCLAP Aurelien (2008) FRA |
50 Backstroke Men |
|
serie 5 |
line 6 |
00:33.27 |
Samedi 09 Mars |
09h18 |
100 Freestyle Men |
|
serie 9 |
line 6 |
01:01.76 |
Samedi 09 Mars |
12h00 |
100 Backstroke Men |
|
serie 5 |
line 8 |
01:15.16 |
Dimanche 10 Mars |
10h46 |
50 Freestyle Men |
|
serie 7 |
line 5 |
00:28.03 |
Dimanche 10 Mars |
12h20 |
LHAMAS FERNANDEZ Leny (2009) FRA |
100 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 2 |
01:10.87 |
Samedi 09 Mars |
10h51 |
100 Freestyle Men |
|
serie 5 |
line 4 |
01:04.69 |
Samedi 09 Mars |
11h53 |
400 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 5 |
04:56.48 |
Samedi 09 Mars |
16h32 |
1500 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 3 |
19:56.26 |
Dimanche 10 Mars |
09h32 |
200 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 4 |
02:47.95 |
Dimanche 10 Mars |
11h25 |
400 Medley Men |
|
serie 1 |
line 4 |
05:38.27 |
Dimanche 10 Mars |
16h55 |
MASSONNEAU Jules (2008) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 2 |
01:26.49 |
Samedi 09 Mars |
10h04 |
100 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 7 |
01:14.70 |
Samedi 09 Mars |
10h51 |
200 Medley Men |
|
serie 3 |
line 5 |
02:42.03 |
Samedi 09 Mars |
18h23 |
SAULNIER Gabriel (2007) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
serie 6 |
line 3 |
01:14.49 |
Samedi 09 Mars |
10h12 |
200 Medley Men |
|
serie 5 |
line 3 |
02:28.78 |
Samedi 09 Mars |
18h30 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 4 |
line 2 |
02:41.92 |
Dimanche 10 Mars |
10h20 |
50 Breaststroke Men |
|
serie 6 |
line 6 |
00:33.20 |
Dimanche 10 Mars |
11h49 |
400 Medley Men |
|
serie 2 |
line 7 |
05:24.01 |
Dimanche 10 Mars |
17h02 |
AUDGER Eléa (2010) FRA |
200 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 2 |
03:04.01 |
Dimanche 10 Mars |
15h09 |
LAURENT Jeanna (2010) FRA |
50 Backstroke Women |
|
serie 3 |
line 3 |
00:40.41 |
Samedi 09 Mars |
09h03 |
100 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 6 |
01:16.00 |
Samedi 09 Mars |
11h24 |
400 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 4 |
05:52.79 |
Samedi 09 Mars |
15h54 |
100 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 5 |
01:26.84 |
Dimanche 10 Mars |
10h27 |
50 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 2 |
00:34.15 |
Dimanche 10 Mars |
11h59 |
200 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 1 |
02:47.08 |
Dimanche 10 Mars |
15h12 |