Start-List by team
CN GAP
Code structure : 293 - District : PROVENCE-ALPES-CÔTE-D'AZUR (3005) - Department : HAUTES-ALPES-ET-DE-PROVENCE (3007)
Number of individual commitments:10
Number of engaged relay:2
Team 1 |
AGUER Michel (1953) FRA |
50 Freestyle Mixt |
|
serie 4 |
line 4 |
00:41.14 |
Dimanche 22 Janvier |
12h15 |
10x50 Freestyle Mixt |
[4 position] |
serie 3 |
line 4 |
05:30.00 |
Dimanche 22 Janvier |
10h49 |
DALLAPORTA Christophe (1989) FRA |
100 Freestyle Mixt |
|
serie 2 |
line 1 |
NTNo time |
Dimanche 22 Janvier |
15h17 |
4x50 Medley Mixt |
[4 position] |
serie 4 |
line 2 |
02:15.00 |
Dimanche 22 Janvier |
16h29 |
10x50 Freestyle Mixt |
[8 position] |
serie 3 |
line 4 |
05:30.00 |
Dimanche 22 Janvier |
10h49 |
DE JONCKERE Yves (1964) FRA |
50 Breaststroke Mixt |
|
serie 4 |
line 2 |
00:40.73 |
Dimanche 22 Janvier |
15h30 |
10x50 Freestyle Mixt |
[2 position] |
serie 3 |
line 4 |
05:30.00 |
Dimanche 22 Janvier |
10h49 |
RIEU Laurent (1979) FRA |
200 Freestyle Mixt |
|
serie 4 |
line 4 |
02:35.91 |
Dimanche 22 Janvier |
11h32 |
4x50 Medley Mixt |
[3 position] |
serie 4 |
line 2 |
02:15.00 |
Dimanche 22 Janvier |
16h29 |
10x50 Freestyle Mixt |
[10 position] |
serie 3 |
line 4 |
05:30.00 |
Dimanche 22 Janvier |
10h49 |
BASSET Cassandera (1988) FRA |
50 Backstroke Mixt |
|
serie 1 |
line 3 |
NTNo time |
Dimanche 22 Janvier |
11h51 |
10x50 Freestyle Mixt |
[3 position] |
serie 3 |
line 4 |
05:30.00 |
Dimanche 22 Janvier |
10h49 |
BOREL Véronique (1960) FRA |
100 Medley Mixt |
|
serie 4 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 22 Janvier |
15h59 |
10x50 Freestyle Mixt |
[7 position] |
serie 3 |
line 4 |
05:30.00 |
Dimanche 22 Janvier |
10h49 |
CARTIER Julie (1986) FRA |
100 Breaststroke Mixt |
|
serie 5 |
line 5 |
01:17.91 |
Dimanche 22 Janvier |
12h08 |
4x50 Medley Mixt |
[2 position] |
serie 4 |
line 2 |
02:15.00 |
Dimanche 22 Janvier |
16h29 |
10x50 Freestyle Mixt |
[1 position] |
serie 3 |
line 4 |
05:30.00 |
Dimanche 22 Janvier |
10h49 |
DURY Emmanuelle (1972) FRA |
50 Butterfly Mixt |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 22 Janvier |
15h44 |
10x50 Freestyle Mixt |
[6 position] |
serie 3 |
line 4 |
05:30.00 |
Dimanche 22 Janvier |
10h49 |
LUBBE Patricia (1966) FRA |
100 Backstroke Mixt |
|
serie 4 |
line 1 |
01:24.19 |
Dimanche 22 Janvier |
15h40 |
4x50 Medley Mixt |
[1 position] |
serie 4 |
line 2 |
02:15.00 |
Dimanche 22 Janvier |
16h29 |
10x50 Freestyle Mixt |
[9 position] |
serie 3 |
line 4 |
05:30.00 |
Dimanche 22 Janvier |
10h49 |
MARCEL Sylvie (1971) FRA |
100 Butterfly Mixt |
|
serie 4 |
line 1 |
01:33.82 |
Dimanche 22 Janvier |
11h47 |
10x50 Freestyle Mixt |
[5 position] |
serie 3 |
line 4 |
05:30.00 |
Dimanche 22 Janvier |
10h49 |