Start-List by team
A.C AGGLOMERATION PERIGUEUX
Code structure : 2458 - District : NOUVELLE-AQUITAINE (3002) - Department : DORDOGNE (1606)
Number of individual commitments:10
Number of engaged relay:2
Team 1 |
BASSANG Bertrand (1975) FRA |
100 Butterfly Mixt |
|
serie 1 |
line 1 |
NTNo time |
Dimanche 09 Février |
17h09 |
4x50 Medley Mixt |
[1 position] |
serie 3 |
line 4 |
02:21.00 |
Dimanche 09 Février |
17h45 |
10x50 Freestyle Mixt |
[1 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:25.00 |
Dimanche 09 Février |
14h30 |
ROUMAT Vivien (1983) FRA |
50 Freestyle Mixt |
|
serie 3 |
line 7 |
NTNo time |
Dimanche 09 Février |
17h24 |
10x50 Freestyle Mixt |
[4 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:25.00 |
Dimanche 09 Février |
14h30 |
THERY Bruno (1970) FRA |
200 Medley Mixt |
|
serie 4 |
line 1 |
02:58.31 |
Dimanche 09 Février |
15h20 |
4x50 Medley Mixt |
[2 position] |
serie 3 |
line 4 |
02:21.00 |
Dimanche 09 Février |
17h45 |
10x50 Freestyle Mixt |
[9 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:25.00 |
Dimanche 09 Février |
14h30 |
BAYLET Stéphanie (1975) FRA |
400 Freestyle Mixt |
|
serie 4 |
line 8 |
06:18.29 |
Dimanche 09 Février |
16h36 |
4x50 Medley Mixt |
[4 position] |
serie 3 |
line 4 |
02:21.00 |
Dimanche 09 Février |
17h45 |
10x50 Freestyle Mixt |
[2 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:25.00 |
Dimanche 09 Février |
14h30 |
FISCHER Cyrielle (1982) FRA |
100 Backstroke Mixt |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 09 Février |
15h35 |
10x50 Freestyle Mixt |
[3 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:25.00 |
Dimanche 09 Février |
14h30 |
FOUCHET-ROLLAND Valérie (1968) FRA |
50 Backstroke Mixt |
|
serie 3 |
line 3 |
NTNo time |
Dimanche 09 Février |
17h05 |
10x50 Freestyle Mixt |
[5 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:25.00 |
Dimanche 09 Février |
14h30 |
GOALEN Audrey (1981) FRA |
100 Freestyle Mixt |
|
serie 3 |
line 8 |
01:32.12 |
Dimanche 09 Février |
16h02 |
10x50 Freestyle Mixt |
[8 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:25.00 |
Dimanche 09 Février |
14h30 |
LE MOIGNE Sandrine (1974) FRA |
50 Breaststroke Mixt |
|
serie 3 |
line 8 |
NTNo time |
Dimanche 09 Février |
15h53 |
10x50 Freestyle Mixt |
[6 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:25.00 |
Dimanche 09 Février |
14h30 |
MEYER Armelle (1972) FRA |
50 Butterfly Mixt |
|
serie 5 |
line 2 |
00:32.78 |
Dimanche 09 Février |
15h33 |
4x50 Medley Mixt |
[3 position] |
serie 3 |
line 4 |
02:21.00 |
Dimanche 09 Février |
17h45 |
10x50 Freestyle Mixt |
[10 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:25.00 |
Dimanche 09 Février |
14h30 |
PROUST Anne-Sophie (1974) FRA |
100 Breaststroke Mixt |
|
serie 2 |
line 6 |
01:55.47 |
Dimanche 09 Février |
16h52 |
10x50 Freestyle Mixt |
[7 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:25.00 |
Dimanche 09 Février |
14h30 |