Start-List by team
AS ST-MÉDARD-EN-JALLES
Code structure : 1167 - District : NOUVELLE-AQUITAINE (3002) - Department : GIRONDE (1646)
Number of individual commitments:10
Number of engaged relay:2
Team 1 |
BILLON Sébastien (1976) FRA |
50 Backstroke Mixt |
|
serie 5 |
line 4 |
00:29.75 |
Dimanche 09 Février |
17h08 |
4x50 Medley Mixt |
[2 position] |
serie 1 |
line 5 |
02:40.00 |
Dimanche 09 Février |
17h38 |
10x50 Freestyle Mixt |
[8 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 09 Février |
14h38 |
DIMPRE Maxime (1988) FRA |
100 Butterfly Mixt |
|
serie 4 |
line 6 |
01:16.19 |
Dimanche 09 Février |
17h17 |
4x50 Medley Mixt |
[3 position] |
serie 1 |
line 5 |
02:40.00 |
Dimanche 09 Février |
17h38 |
10x50 Freestyle Mixt |
[1 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 09 Février |
14h38 |
DRILLIN Nicolas (1981) FRA |
100 Freestyle Mixt |
|
serie 5 |
line 2 |
01:00.53 |
Dimanche 09 Février |
16h07 |
10x50 Freestyle Mixt |
[10 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 09 Février |
14h38 |
LEGEAY Alexandre (1984) FRA |
200 Medley Mixt |
|
serie 3 |
line 5 |
03:08.91 |
Dimanche 09 Février |
15h15 |
10x50 Freestyle Mixt |
[2 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 09 Février |
14h38 |
LYONNAZ Christophe (1976) FRA |
50 Freestyle Mixt |
|
serie 5 |
line 2 |
00:27.72 |
Dimanche 09 Février |
17h26 |
10x50 Freestyle Mixt |
[9 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 09 Février |
14h38 |
MERMIN Fabrice (1973) FRA |
100 Breaststroke Mixt |
|
serie 4 |
line 3 |
01:26.49 |
Dimanche 09 Février |
16h57 |
10x50 Freestyle Mixt |
[7 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 09 Février |
14h38 |
BONNET Anna-Gael (1973) FRA |
100 Backstroke Mixt |
|
serie 3 |
line 5 |
01:28.01 |
Dimanche 09 Février |
15h42 |
4x50 Medley Mixt |
[1 position] |
serie 1 |
line 5 |
02:40.00 |
Dimanche 09 Février |
17h38 |
10x50 Freestyle Mixt |
[3 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 09 Février |
14h38 |
CANTABELLA Floriane (1994) FRA |
50 Breaststroke Mixt |
|
serie 2 |
line 8 |
NTNo time |
Dimanche 09 Février |
15h51 |
10x50 Freestyle Mixt |
[6 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 09 Février |
14h38 |
FAUGERE Lorraine (1981) FRA |
50 Butterfly Mixt |
|
serie 1 |
line 7 |
NTNo time |
Dimanche 09 Février |
15h27 |
4x50 Medley Mixt |
[4 position] |
serie 1 |
line 5 |
02:40.00 |
Dimanche 09 Février |
17h38 |
10x50 Freestyle Mixt |
[5 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 09 Février |
14h38 |
PASQUIER Danielle (1966) FRA |
400 Freestyle Mixt |
|
serie 3 |
line 5 |
07:06.78 |
Dimanche 09 Février |
16h27 |
10x50 Freestyle Mixt |
[4 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 09 Février |
14h38 |