Start-List by team
ANDERNOS ESPADONS THALASSA
Code structure : 751 - District : NOUVELLE-AQUITAINE (3002) - Department : GIRONDE (1646)
Number of individual commitments:10
Number of engaged relay:2
Team 1 |
CANO Jean-Philippe (1972) FRA |
100 Freestyle Mixt |
|
serie 2 |
line 7 |
NTNo time |
Dimanche 19 Novembre |
15h06 |
10x50 Freestyle Mixt |
[1 position] |
serie 1 |
line 2 |
08:00.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h00 |
GOUGEON Emmanuel (1962) FRA |
50 Breaststroke Mixt |
|
serie 3 |
line 8 |
00:43.54 |
Dimanche 19 Novembre |
15h00 |
10x50 Freestyle Mixt |
[3 position] |
serie 1 |
line 2 |
08:00.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h00 |
MOREAU Patrick (1952) FRA |
200 Medley Mixt |
|
serie 4 |
line 8 |
02:36.48 |
Dimanche 19 Novembre |
14h39 |
4x50 Medley Mixt |
[3 position] |
serie 2 |
line 8 |
02:45.95 |
Dimanche 19 Novembre |
16h34 |
10x50 Freestyle Mixt |
[10 position] |
serie 1 |
line 2 |
08:00.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h00 |
QUINT Charles (1951) FRA |
100 Butterfly Mixt |
|
serie 3 |
line 7 |
01:21.65 |
Dimanche 19 Novembre |
15h48 |
10x50 Freestyle Mixt |
[7 position] |
serie 1 |
line 2 |
08:00.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h00 |
VERMARE Christophe (1971) FRA |
50 Freestyle Mixt |
|
serie 2 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 19 Novembre |
15h23 |
10x50 Freestyle Mixt |
[6 position] |
serie 1 |
line 2 |
08:00.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h00 |
WASZAK Nicolas (1983) FRA |
50 Butterfly Mixt |
|
serie 1 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 19 Novembre |
14h42 |
4x50 Medley Mixt |
[4 position] |
serie 2 |
line 8 |
02:45.95 |
Dimanche 19 Novembre |
16h34 |
10x50 Freestyle Mixt |
[9 position] |
serie 1 |
line 2 |
08:00.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h00 |
CAMELEYRE Agnes (1971) FRA |
400 Freestyle Mixt |
|
serie 3 |
line 6 |
05:11.54 |
Dimanche 19 Novembre |
16h08 |
4x50 Medley Mixt |
[1 position] |
serie 2 |
line 8 |
02:45.95 |
Dimanche 19 Novembre |
16h34 |
10x50 Freestyle Mixt |
[2 position] |
serie 1 |
line 2 |
08:00.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h00 |
GROHANDO Catherine (1967) FRA |
50 Backstroke Mixt |
|
serie 2 |
line 3 |
00:52.18 |
Dimanche 19 Novembre |
15h39 |
10x50 Freestyle Mixt |
[8 position] |
serie 1 |
line 2 |
08:00.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h00 |
KENTZENGER REPUSSEAU Catherine (1964) FRA |
100 Backstroke Mixt |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 19 Novembre |
14h47 |
10x50 Freestyle Mixt |
[5 position] |
serie 1 |
line 2 |
08:00.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h00 |
RIBEIRO Sergine (1964) FRA |
100 Breaststroke Mixt |
|
serie 1 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 19 Novembre |
15h27 |
4x50 Medley Mixt |
[2 position] |
serie 2 |
line 8 |
02:45.95 |
Dimanche 19 Novembre |
16h34 |
10x50 Freestyle Mixt |
[4 position] |
serie 1 |
line 2 |
08:00.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h00 |