Start-List by team
ASSOCIATION ORNON NATATION
Code structure : 2394 - District : NOUVELLE-AQUITAINE (3002) - Department : GIRONDE (1646)
Number of individual commitments:10
Number of engaged relay:2
Team 1 |
CHAVANEL Franck (1969) FRA |
100 Breaststroke Mixt |
|
serie 3 |
line 5 |
01:25.17 |
Dimanche 19 Novembre |
15h33 |
10x50 Freestyle Mixt |
[6 position] |
serie 3 |
line 3 |
05:10.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h15 |
COLLOMB Guillaume (1972) FRA |
100 Backstroke Mixt |
|
serie 3 |
line 6 |
01:22.01 |
Dimanche 19 Novembre |
14h52 |
4x50 Medley Mixt |
[1 position] |
serie 2 |
line 3 |
02:32.00 |
Dimanche 19 Novembre |
16h34 |
10x50 Freestyle Mixt |
[3 position] |
serie 3 |
line 3 |
05:10.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h15 |
ESPADA Fabien (1988) FRA |
50 Freestyle Mixt |
|
serie 2 |
line 7 |
NTNo time |
Dimanche 19 Novembre |
15h23 |
10x50 Freestyle Mixt |
[5 position] |
serie 3 |
line 3 |
05:10.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h15 |
FERMENT Guillaume (1988) FRA |
50 Butterfly Mixt |
|
serie 3 |
line 5 |
00:34.64 |
Dimanche 19 Novembre |
14h45 |
10x50 Freestyle Mixt |
[8 position] |
serie 3 |
line 3 |
05:10.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h15 |
HEUZE Nicolas (1971) FRA |
50 Breaststroke Mixt |
|
serie 4 |
line 1 |
00:37.69 |
Dimanche 19 Novembre |
15h01 |
4x50 Medley Mixt |
[2 position] |
serie 2 |
line 3 |
02:32.00 |
Dimanche 19 Novembre |
16h34 |
10x50 Freestyle Mixt |
[1 position] |
serie 3 |
line 3 |
05:10.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h15 |
LACAZE Mark (1984) FRA |
400 Freestyle Mixt |
|
serie 1 |
line 6 |
NTNo time |
Dimanche 19 Novembre |
15h52 |
10x50 Freestyle Mixt |
[7 position] |
serie 3 |
line 3 |
05:10.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h15 |
LETANG Frederic (1972) FRA |
100 Butterfly Mixt |
|
serie 3 |
line 3 |
01:17.12 |
Dimanche 19 Novembre |
15h48 |
10x50 Freestyle Mixt |
[9 position] |
serie 3 |
line 3 |
05:10.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h15 |
SERVES Marc-Olivier (1990) FRA |
100 Freestyle Mixt |
|
serie 3 |
line 4 |
01:02.46 |
Dimanche 19 Novembre |
15h08 |
10x50 Freestyle Mixt |
[10 position] |
serie 3 |
line 3 |
05:10.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h15 |
DUPUCH Julie (1985) FRA |
200 Medley Mixt |
|
serie 3 |
line 2 |
02:47.81 |
Dimanche 19 Novembre |
14h35 |
4x50 Medley Mixt |
[3 position] |
serie 2 |
line 3 |
02:32.00 |
Dimanche 19 Novembre |
16h34 |
10x50 Freestyle Mixt |
[2 position] |
serie 3 |
line 3 |
05:10.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h15 |
GARCIA Cecile (1969) FRA |
50 Backstroke Mixt |
|
serie 2 |
line 4 |
00:48.48 |
Dimanche 19 Novembre |
15h39 |
4x50 Medley Mixt |
[4 position] |
serie 2 |
line 3 |
02:32.00 |
Dimanche 19 Novembre |
16h34 |
10x50 Freestyle Mixt |
[4 position] |
serie 3 |
line 3 |
05:10.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h15 |