Start-List by team
AS ST-MÉDARD-EN-JALLES
Code structure : 1167 - District : NOUVELLE-AQUITAINE (3002) - Department : GIRONDE (1646)
Number of individual commitments:12
Number of engaged relay:2
Team 1 |
BARON Olivier (1967) FRA |
50 Freestyle Mixt |
|
serie 0 |
line 0 |
00:36.05 |
Dimanche 19 Novembre |
15h22 |
CASTAGNET Pierre (1985) FRA |
50 Backstroke Mixt |
|
serie 3 |
line 6 |
00:42.19 |
Dimanche 19 Novembre |
15h41 |
10x50 Freestyle Mixt |
[2 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:34.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h08 |
DRILLIN Nicolas (1981) FRA |
100 Freestyle Mixt |
|
serie 3 |
line 5 |
01:02.88 |
Dimanche 19 Novembre |
15h08 |
4x50 Medley Mixt |
[4 position] |
serie 3 |
line 1 |
02:24.00 |
Dimanche 19 Novembre |
16h37 |
10x50 Freestyle Mixt |
[10 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:34.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h08 |
GALATEAU éric (1962) FRA |
50 Freestyle Mixt |
|
serie 3 |
line 1 |
NTNo time |
Dimanche 19 Novembre |
15h25 |
10x50 Freestyle Mixt |
[5 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:34.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h08 |
HENNEQUIN Rémy (1975) FRA |
50 Butterfly Mixt |
|
serie 3 |
line 7 |
00:35.46 |
Dimanche 19 Novembre |
14h45 |
10x50 Freestyle Mixt |
[8 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:34.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h08 |
LYONNAZ Christophe (1976) FRA |
200 Medley Mixt |
|
serie 4 |
line 1 |
02:35.41 |
Dimanche 19 Novembre |
14h39 |
4x50 Medley Mixt |
[3 position] |
serie 3 |
line 1 |
02:24.00 |
Dimanche 19 Novembre |
16h37 |
10x50 Freestyle Mixt |
[1 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:34.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h08 |
MERMIN Fabrice (1973) FRA |
100 Butterfly Mixt |
|
serie 2 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 19 Novembre |
15h46 |
10x50 Freestyle Mixt |
[4 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:34.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h08 |
BONNET Anna-Gael (1973) FRA |
100 Backstroke Mixt |
|
serie 3 |
line 8 |
01:27.68 |
Dimanche 19 Novembre |
14h52 |
4x50 Medley Mixt |
[1 position] |
serie 3 |
line 1 |
02:24.00 |
Dimanche 19 Novembre |
16h37 |
10x50 Freestyle Mixt |
[9 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:34.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h08 |
GRANGIER Marie-Noelle (1971) FRA |
50 Breaststroke Mixt |
|
serie 2 |
line 5 |
00:47.42 |
Dimanche 19 Novembre |
14h58 |
50 Freestyle Mixt |
|
serie 0 |
line 0 |
NTNo time |
Dimanche 19 Novembre |
15h22 |
4x50 Medley Mixt |
[2 position] |
serie 3 |
line 1 |
02:24.00 |
Dimanche 19 Novembre |
16h37 |
10x50 Freestyle Mixt |
[6 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:34.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h08 |
LAPLACE Melanie (1987) FRA |
100 Breaststroke Mixt |
|
serie 2 |
line 6 |
01:59.23 |
Dimanche 19 Novembre |
15h30 |
10x50 Freestyle Mixt |
[3 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:34.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h08 |
PASQUIER Danielle (1966) FRA |
400 Freestyle Mixt |
|
serie 2 |
line 7 |
06:31.00 |
Dimanche 19 Novembre |
16h00 |
10x50 Freestyle Mixt |
[7 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:34.00 |
Dimanche 19 Novembre |
14h08 |