Start-List by team
US ST-ANDRÉ
Code structure : 532 - District : HAUTS-DE-FRANCE (3006) - Department : NORD (1688)
Number of individual commitments:39
DUCHOQUET Antoine (1999) FRA |
50 Breaststroke Men |
|
serie 5 |
line 6 |
00:39.90 |
Dimanche 18 Mai |
09h11 |
50 Freestyle Men |
|
serie 5 |
line 1 |
00:31.10 |
Lundi 19 Mai |
02h10 |
100 Backstroke Men |
|
serie 3 |
line 2 |
01:27.04 |
Lundi 19 Mai |
03h48 |
DUTHOIT Aurelien (1997) FRA |
50 Butterfly Men |
|
serie 9 |
line 1 |
00:30.54 |
Samedi 17 Mai |
09h16 |
100 Freestyle Men |
|
serie 11 |
line 1 |
01:01.19 |
Samedi 17 Mai |
10h18 |
100 Butterfly Men |
|
serie 4 |
line 5 |
01:14.02 |
Samedi 17 Mai |
10h55 |
50 Freestyle Men |
|
serie 12 |
line 1 |
00:27.19 |
Lundi 19 Mai |
02h18 |
KREUTSER Ugo (1999) FRA |
50 Freestyle Men |
|
serie 8 |
line 6 |
00:29.67 |
Lundi 19 Mai |
02h14 |
200 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 5 |
02:38.15 |
Lundi 19 Mai |
02h45 |
MASSIN Guillaume (1981) FRA |
50 Butterfly Men |
|
serie 10 |
line 4 |
00:28.57 |
Samedi 17 Mai |
09h17 |
100 Freestyle Men |
|
serie 11 |
line 3 |
00:56.26 |
Samedi 17 Mai |
10h18 |
100 Butterfly Men |
|
serie 4 |
line 3 |
01:03.67 |
Samedi 17 Mai |
10h55 |
50 Breaststroke Men |
|
serie 6 |
line 4 |
00:34.13 |
Dimanche 18 Mai |
09h12 |
50 Freestyle Men |
|
serie 11 |
line 3 |
00:25.38 |
Lundi 19 Mai |
02h17 |
100 Backstroke Men |
|
serie 8 |
line 6 |
01:15.00 |
Lundi 19 Mai |
03h59 |
RAGUET Maxence (1997) FRA |
50 Breaststroke Men |
|
serie 4 |
line 2 |
00:40.52 |
Dimanche 18 Mai |
09h09 |
50 Freestyle Men |
|
serie 4 |
line 3 |
00:31.63 |
Lundi 19 Mai |
02h08 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 6 |
03:15.00 |
Lundi 19 Mai |
03h20 |
REA Jason (2000) FRA |
100 Freestyle Men |
|
serie 5 |
line 3 |
01:10.06 |
Samedi 17 Mai |
10h07 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 5 |
line 6 |
01:29.70 |
Samedi 17 Mai |
10h41 |
50 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 2 |
00:42.76 |
Dimanche 18 Mai |
09h08 |
50 Freestyle Men |
|
serie 6 |
line 3 |
00:30.31 |
Lundi 19 Mai |
02h11 |
ADET Segolene (1997) FRA |
50 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 5 |
00:51.64 |
Dimanche 18 Mai |
09h00 |
50 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 3 |
00:35.05 |
Dimanche 18 Mai |
09h18 |
200 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 3 |
02:59.20 |
Lundi 19 Mai |
02h21 |
BAILLEUL Romane (1998) FRA |
50 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 2 |
00:46.82 |
Dimanche 18 Mai |
09h00 |
50 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 1 |
00:34.52 |
Dimanche 18 Mai |
09h19 |
200 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 4 |
03:01.13 |
Lundi 19 Mai |
02h21 |
BEUVRY Pia (1999) FRA |
50 Freestyle Women |
|
serie 5 |
line 6 |
00:33.73 |
Dimanche 18 Mai |
09h22 |
200 Freestyle Women |
|
serie 4 |
line 6 |
02:55.75 |
Lundi 19 Mai |
02h33 |
100 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 1 |
01:35.87 |
Lundi 19 Mai |
03h38 |
BOURGOIS Camille (1999) FRA |
50 Butterfly Women |
|
serie 4 |
line 1 |
00:37.09 |
Samedi 17 Mai |
09h04 |
100 Freestyle Women |
|
serie 4 |
line 5 |
01:12.06 |
Samedi 17 Mai |
09h52 |
50 Freestyle Women |
|
serie 5 |
line 1 |
00:33.07 |
Dimanche 18 Mai |
09h22 |
200 Freestyle Women |
|
serie 4 |
line 2 |
02:37.11 |
Lundi 19 Mai |
02h33 |
LOPEZ Emma (1998) FRA |
50 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 5 |
00:47.99 |
Dimanche 18 Mai |
09h01 |
50 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 5 |
00:38.35 |
Dimanche 18 Mai |
09h18 |
ROUBINOWITZ Esther (1998) FRA |
50 Freestyle Women |
|
serie 4 |
line 6 |
00:33.75 |
Dimanche 18 Mai |
09h20 |
100 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 5 |
01:27.96 |
Lundi 19 Mai |
03h38 |