Team 1 |
Relay without the composition |
10x50 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 1 |
06:30.00 |
Dimanche 10 Novembre |
10h00 |
10x50 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 1 |
05:50.00 |
Dimanche 10 Novembre |
10h08 |
4x100 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 2 |
05:00.00 |
Dimanche 10 Novembre |
11h20 |
4x100 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 7 |
04:20.00 |
Dimanche 10 Novembre |
11h28 |
4x200 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 2 |
11:50.00 |
Dimanche 10 Novembre |
15h00 |
4x200 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 6 |
09:30.00 |
Dimanche 10 Novembre |
15h14 |
4x100 Medley Women |
|
serie 1 |
line 7 |
06:00.00 |
Dimanche 10 Novembre |
16h22 |
4x100 Medley Men |
|
serie 1 |
line 7 |
05:10.00 |
Dimanche 10 Novembre |
16h30 |
AUTEFAULT Lucas (2001) FRA |
100 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 2 |
01:25.00 |
Dimanche 10 Novembre |
15h35 |
CAVACAS Thomas (2000) FRA |
200 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 2 |
02:55.00 |
Dimanche 10 Novembre |
11h06 |
DUSSAULE Matys (2000) FRA |
200 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 6 |
02:30.00 |
Dimanche 10 Novembre |
10h19 |
FERNANDEZ Sasha (2002) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 1 |
01:52.07 |
Dimanche 10 Novembre |
15h44 |
FERNANDEZ Valentin (1999) FRA |
100 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 7 |
01:18.78 |
Dimanche 10 Novembre |
15h57 |
OUTIL Jean-Marc (1969) FRA |
100 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 6 |
01:15.00 |
Dimanche 10 Novembre |
16h06 |
OUTIL Lukas (2002) FRA |
400 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 7 |
05:38.24 |
Dimanche 10 Novembre |
10h45 |
RIBERA Olivier (1970) FRA |
200 Medley Men |
|
serie 1 |
line 1 |
03:00.00 |
Dimanche 10 Novembre |
11h15 |
RINDEL Hugo (2004) FRA |
100 Medley Men |
|
serie 1 |
line 1 |
01:39.47 |
Dimanche 10 Novembre |
16h18 |
STEPHANE Aurelien (1977) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 6 |
03:00.00 |
Dimanche 10 Novembre |
10h36 |
CANO Andrea (2000) FRA |
400 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 7 |
06:05.26 |
Dimanche 10 Novembre |
15h48 |
FABER Floryne (2001) FRA |
100 Medley Women |
|
serie 1 |
line 2 |
01:35.25 |
Dimanche 10 Novembre |
11h11 |
FABER Marion (2001) FRA |
200 Medley Women |
|
serie 1 |
line 7 |
03:22.89 |
Dimanche 10 Novembre |
16h13 |
FORSON Kaya (2002) GHA |
100 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 7 |
01:40.00 |
Dimanche 10 Novembre |
11h02 |
FRULIO Nais (2002) FRA |
200 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 6 |
03:00.00 |
Dimanche 10 Novembre |
15h29 |
GRANDJEAN Fleur (2001) FRA |
100 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 7 |
01:52.95 |
Dimanche 10 Novembre |
10h32 |
HAMON Emma (2001) FRA |
100 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 7 |
01:45.00 |
Dimanche 10 Novembre |
10h16 |
MAILLARD Nadia (1984) FRA |
200 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 5 |
03:00.00 |
Dimanche 10 Novembre |
15h38 |
MASSEGLIA Tallulah (1999) FRA |
100 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 2 |
01:20.10 |
Dimanche 10 Novembre |
10h41 |
MIYET Marine (1999) FRA |
200 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 2 |
03:15.00 |
Dimanche 10 Novembre |
16h01 |
Team 2 |
BACKOVIC Charlotte (1998) FRA |
100 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 8 |
02:00.00 |
Dimanche 10 Novembre |
10h16 |
100 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 8 |
02:00.00 |
Dimanche 10 Novembre |
10h41 |
100 Medley Women |
|
serie 1 |
line 8 |
02:00.00 |
Dimanche 10 Novembre |
11h11 |