Team 1 |
Relay without the composition |
10x50 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 7 |
06:10.00 |
Dimanche 10 Novembre |
10h00 |
10x50 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 5 |
04:50.00 |
Dimanche 10 Novembre |
10h08 |
4x100 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 5 |
04:20.00 |
Dimanche 10 Novembre |
11h20 |
4x100 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 5 |
03:50.00 |
Dimanche 10 Novembre |
11h28 |
4x200 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 5 |
09:20.00 |
Dimanche 10 Novembre |
15h00 |
4x200 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 5 |
08:30.00 |
Dimanche 10 Novembre |
15h14 |
4x100 Medley Women |
|
serie 1 |
line 5 |
04:50.00 |
Dimanche 10 Novembre |
16h22 |
4x100 Medley Men |
|
serie 1 |
line 5 |
04:15.00 |
Dimanche 10 Novembre |
16h30 |
BAUMANN Simon (1990) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 4 |
01:04.58 |
Dimanche 10 Novembre |
15h44 |
BOURGEOIS Liveurce (1996) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 4 |
02:39.44 |
Dimanche 10 Novembre |
10h36 |
CHERY Jean-Christophe (1991) FRA |
100 Medley Men |
|
serie 1 |
line 5 |
01:06.00 |
Dimanche 10 Novembre |
16h18 |
DATIL Maxime (1995) FRA |
100 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 4 |
01:02.16 |
Dimanche 10 Novembre |
15h35 |
FABRI Karl (1999) FRA |
100 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 4 |
00:55.88 |
Dimanche 10 Novembre |
15h57 |
FRANCILLETTE Scotty-Tommy (1999) FRA |
200 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 4 |
02:24.00 |
Dimanche 10 Novembre |
10h19 |
GOVAL Dranlck (1996) FRA |
200 Medley Men |
|
serie 1 |
line 5 |
02:35.00 |
Dimanche 10 Novembre |
11h15 |
MAMET Jonathan (1995) FRA |
400 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 4 |
04:08.38 |
Dimanche 10 Novembre |
10h45 |
RENARD Emeric (1995) FRA |
100 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 5 |
00:59.63 |
Dimanche 10 Novembre |
16h06 |
RENARD Jerome (1998) FRA |
200 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 5 |
02:37.53 |
Dimanche 10 Novembre |
11h06 |
ANGELE Franelly (2001) FRA |
400 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 5 |
05:01.56 |
Dimanche 10 Novembre |
15h48 |
BOLORE Maéra (2000) FRA |
100 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 4 |
01:15.39 |
Dimanche 10 Novembre |
11h02 |
BOUCHER Clarissa (2001) FRA |
100 Medley Women |
|
serie 1 |
line 3 |
01:30.07 |
Dimanche 10 Novembre |
11h11 |
FAESSEL Emilie (1999) FRA |
100 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 5 |
01:24.90 |
Dimanche 10 Novembre |
10h16 |
GENIPA Florence (1998) FRA |
200 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 4 |
02:23.02 |
Dimanche 10 Novembre |
16h01 |
JEAN Mathilde (2000) FRA |
100 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 4 |
01:02.85 |
Dimanche 10 Novembre |
10h41 |
MONDESIR Dora (2000) FRA |
200 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 3 |
02:56.82 |
Dimanche 10 Novembre |
15h29 |
PHIPPS Leslie-Anne (1999) FRA |
100 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 4 |
01:21.82 |
Dimanche 10 Novembre |
10h32 |
ROBERT Chrismaldy-Oceane (2001) FRA |
200 Medley Women |
|
serie 1 |
line 4 |
02:53.26 |
Dimanche 10 Novembre |
16h13 |
SHEIKBOUDHOU Anaika (2000) FRA |
200 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 3 |
03:06.00 |
Dimanche 10 Novembre |
15h38 |
Team 2 |
Relay without the composition |
10x50 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 5 |
04:59.00 |
Dimanche 10 Novembre |
10h00 |
10x50 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 6 |
04:59.00 |
Dimanche 10 Novembre |
10h08 |
4x100 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 7 |
05:01.00 |
Dimanche 10 Novembre |
11h20 |
4x100 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 2 |
04:10.00 |
Dimanche 10 Novembre |
11h28 |
4x200 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 3 |
11:01.00 |
Dimanche 10 Novembre |
15h00 |
4x200 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 2 |
09:40.00 |
Dimanche 10 Novembre |
15h14 |
4x100 Medley Women |
|
serie 1 |
line 2 |
05:45.00 |
Dimanche 10 Novembre |
16h22 |
4x100 Medley Men |
|
serie 1 |
line 6 |
04:57.00 |
Dimanche 10 Novembre |
16h30 |
BATRIN Lucas (2002) FRA |
400 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 2 |
05:21.37 |
Dimanche 10 Novembre |
10h45 |
BAZIN Andréas (2002) FRA |
200 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 8 |
03:57.00 |
Dimanche 10 Novembre |
11h06 |
BOURGEOIS Mitch (2003) FRA |
100 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 2 |
01:28.00 |
Dimanche 10 Novembre |
16h06 |
BOZOR Casey (2000) FRA |
100 Medley Men |
|
serie 1 |
line 6 |
01:29.48 |
Dimanche 10 Novembre |
16h18 |
BRIVERT Evens (2000) FRA |
100 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 6 |
01:18.95 |
Dimanche 10 Novembre |
15h35 |
COUVIN Cédric (2000) FRA |
200 Medley Men |
|
serie 1 |
line 7 |
02:52.83 |
Dimanche 10 Novembre |
11h15 |
MULONGO Rodly (2000) FRA |
100 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 6 |
01:04.82 |
Dimanche 10 Novembre |
15h57 |
PAUL Laurent (2002) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 1 |
03:35.00 |
Dimanche 10 Novembre |
10h36 |
THIERY Mahé (2002) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 2 |
01:41.45 |
Dimanche 10 Novembre |
15h44 |
ZACHELIN Anaïque (2001) FRA |
200 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 7 |
03:09.05 |
Dimanche 10 Novembre |
10h19 |
ABDALLAH Camille (2002) FRA |
100 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 2 |
01:39.00 |
Dimanche 10 Novembre |
11h02 |
BALADINE Camille (2001) FRA |
200 Medley Women |
|
serie 1 |
line 1 |
03:25.80 |
Dimanche 10 Novembre |
16h13 |
BRIVERT Kate-Lye (2004) FRA |
200 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 1 |
03:30.00 |
Dimanche 10 Novembre |
15h29 |
COLEAU Océane (1997) FRA |
100 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 3 |
01:36.08 |
Dimanche 10 Novembre |
10h32 |
ELISMAR Leanne (2002) FRA |
100 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 1 |
01:49.08 |
Dimanche 10 Novembre |
10h16 |
FRANCOIS Lucia (2002) FRA |
400 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 1 |
06:09.66 |
Dimanche 10 Novembre |
15h48 |
GRANDMAN Emma (2001) FRA |
200 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 7 |
03:25.46 |
Dimanche 10 Novembre |
16h01 |
NESTOR Naïdie (2002) FRA |
200 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 2 |
03:30.00 |
Dimanche 10 Novembre |
15h38 |
OUATTARA Cele-Judith (2002) FRA |
100 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 1 |
01:22.77 |
Dimanche 10 Novembre |
10h41 |
SAINT ANGE Kélyane (2001) FRA |
100 Medley Women |
|
serie 1 |
line 7 |
01:36.36 |
Dimanche 10 Novembre |
11h11 |