Team 1 |
Relay without the composition |
10x50 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 5 |
05:08.00 |
Samedi 09 Novembre |
09h36 |
4x100 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 3 |
04:03.00 |
Samedi 09 Novembre |
11h29 |
4x200 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 4 |
07:55.00 |
Samedi 09 Novembre |
16h01 |
BAILLY Clément (1995) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 2 |
line 4 |
04:15.00 |
Samedi 09 Novembre |
09h47 |
4x100 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 2 |
line 2 |
03:40.00 |
Samedi 09 Novembre |
11h39 |
100 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 3 |
NTNo time |
Samedi 09 Novembre |
17h14 |
CONINX Dorian (1994) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[5 position] |
serie 2 |
line 4 |
04:15.00 |
Samedi 09 Novembre |
09h47 |
200 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 4 |
02:14.35 |
Samedi 09 Novembre |
10h16 |
COURTIAL Bastien (1997) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[7 position] |
serie 2 |
line 4 |
04:15.00 |
Samedi 09 Novembre |
09h47 |
200 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 3 |
02:13.67 |
Samedi 09 Novembre |
10h53 |
DEMAISON Romain (1991) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[10 position] |
serie 2 |
line 4 |
04:15.00 |
Samedi 09 Novembre |
09h47 |
100 Medley Men |
|
serie 2 |
line 3 |
00:59.50 |
Samedi 09 Novembre |
17h25 |
GUIFFRAY Nicolas (1986) FRA |
100 Butterfly Men |
|
serie 0 |
line 0 |
00:58.00 |
Samedi 09 Novembre |
17h14 |
JANIN Yoann (1991) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[8 position] |
serie 2 |
line 4 |
04:15.00 |
Samedi 09 Novembre |
09h47 |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 2 |
line 2 |
04:03.00 |
Samedi 09 Novembre |
17h56 |
100 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 3 |
00:58.48 |
Samedi 09 Novembre |
16h35 |
MAILLARD José (1995) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[6 position] |
serie 2 |
line 4 |
04:15.00 |
Samedi 09 Novembre |
09h47 |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 2 |
line 2 |
04:03.00 |
Samedi 09 Novembre |
17h56 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 3 |
02:21.62 |
Samedi 09 Novembre |
10h27 |
POTHAIN Jordan (1994) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 2 |
line 4 |
04:15.00 |
Samedi 09 Novembre |
09h47 |
4x100 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 2 |
line 2 |
03:40.00 |
Samedi 09 Novembre |
11h39 |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 2 |
line 2 |
04:03.00 |
Samedi 09 Novembre |
17h56 |
400 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 3 |
03:58.47 |
Samedi 09 Novembre |
10h41 |
SERVANT Dylan (1997) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[9 position] |
serie 2 |
line 4 |
04:15.00 |
Samedi 09 Novembre |
09h47 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 4 |
01:06.97 |
Samedi 09 Novembre |
16h47 |
TONNERRE Kevin (1991) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 2 |
line 4 |
04:15.00 |
Samedi 09 Novembre |
09h47 |
4x100 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 2 |
line 2 |
03:40.00 |
Samedi 09 Novembre |
11h39 |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 2 |
line 2 |
04:03.00 |
Samedi 09 Novembre |
17h56 |
100 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 3 |
00:50.22 |
Samedi 09 Novembre |
17h02 |
VIARD Jordan (1993) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 2 |
line 4 |
04:15.00 |
Samedi 09 Novembre |
09h47 |
4x100 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 2 |
line 2 |
03:40.00 |
Samedi 09 Novembre |
11h39 |
200 Medley Men |
|
serie 2 |
line 5 |
02:15.99 |
Samedi 09 Novembre |
11h05 |
CALDARONE Anais (1998) FRA |
4x100 Medley Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 4 |
04:30.00 |
Samedi 09 Novembre |
17h44 |
200 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 3 |
02:20.12 |
Samedi 09 Novembre |
16h30 |
DAUTUN Lara (1998) FRA |
200 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 5 |
02:50.14 |
Samedi 09 Novembre |
16h41 |
DEVALUEZ Auréane (1994) FRA |
4x100 Medley Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 4 |
04:30.00 |
Samedi 09 Novembre |
17h44 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 3 |
01:12.63 |
Samedi 09 Novembre |
10h21 |
DUSE Mylena (1998) FRA |
200 Medley Women |
|
serie 2 |
line 2 |
02:31.52 |
Samedi 09 Novembre |
17h17 |
GARABEDIAN Margot (1996) FRA |
4x200 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 3 |
08:45.00 |
Samedi 09 Novembre |
15h42 |
400 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 3 |
04:32.50 |
Samedi 09 Novembre |
16h49 |
JOURY Païlan (1973) FRA |
100 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 5 |
01:11.96 |
Samedi 09 Novembre |
10h10 |
KARMOUS Gihen (1998) FRA |
4x200 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 3 |
08:45.00 |
Samedi 09 Novembre |
15h42 |
100 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 4 |
00:59.26 |
Samedi 09 Novembre |
10h33 |
KUTZ Saskia (1990) GER |
100 Medley Women |
|
serie 2 |
line 3 |
01:07.00 |
Samedi 09 Novembre |
10h59 |
LIAUD Clemence (1998) FRA |
4x200 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 3 |
08:45.00 |
Samedi 09 Novembre |
15h42 |
4x100 Medley Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 4 |
04:30.00 |
Samedi 09 Novembre |
17h44 |
100 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 4 |
01:06.46 |
Samedi 09 Novembre |
10h48 |
MERIT Ambre (1996) FRA |
4x200 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 3 |
08:45.00 |
Samedi 09 Novembre |
15h42 |
4x100 Medley Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 4 |
04:30.00 |
Samedi 09 Novembre |
17h44 |
200 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 3 |
02:17.70 |
Samedi 09 Novembre |
17h06 |
Team 2 |
Relay without the composition |
10x50 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 3 |
04:35.00 |
Samedi 09 Novembre |
09h42 |
4x100 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 1 |
04:35.00 |
Samedi 09 Novembre |
11h23 |
4x200 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 3 |
08:15.00 |
Samedi 09 Novembre |
15h52 |
ALAIZE Julian (1994) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 5 |
01:10.74 |
Samedi 09 Novembre |
16h47 |
BURLET Luc (1998) FRA |
100 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 4 |
01:06.08 |
Samedi 09 Novembre |
16h33 |
DAP Gavin (1997) FRA |
200 Medley Men |
|
serie 2 |
line 6 |
02:21.24 |
Samedi 09 Novembre |
11h05 |
DESMONS Yoann (1988) FRA |
4x100 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 1 |
line 1 |
03:57.00 |
Samedi 09 Novembre |
11h34 |
100 Medley Men |
|
serie 2 |
line 2 |
01:01.50 |
Samedi 09 Novembre |
17h25 |
GASQUET Valérian (1995) FRA |
4x100 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 1 |
line 1 |
03:57.00 |
Samedi 09 Novembre |
11h34 |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 1 |
line 3 |
04:08.00 |
Samedi 09 Novembre |
17h56 |
100 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 6 |
00:59.82 |
Samedi 09 Novembre |
17h14 |
JACOLIN Lucas (1996) FRA |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 1 |
line 3 |
04:08.00 |
Samedi 09 Novembre |
17h56 |
200 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 6 |
02:18.58 |
Samedi 09 Novembre |
10h16 |
KINDER Jeremy (1996) FRA |
4x100 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 1 |
line 1 |
03:57.00 |
Samedi 09 Novembre |
11h34 |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 1 |
line 3 |
04:08.00 |
Samedi 09 Novembre |
17h56 |
200 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 4 |
02:14.78 |
Samedi 09 Novembre |
10h53 |
MOUNIER Quentin (1997) FRA |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 1 |
line 3 |
04:08.00 |
Samedi 09 Novembre |
17h56 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 2 |
02:31.90 |
Samedi 09 Novembre |
10h27 |
OLIER Frank-Yann (1995) FRA |
4x100 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 1 |
line 1 |
03:57.00 |
Samedi 09 Novembre |
11h34 |
100 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 4 |
00:54.57 |
Samedi 09 Novembre |
17h02 |
SILINI Yassir (1999) FRA |
400 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 3 |
04:27.38 |
Samedi 09 Novembre |
10h35 |
BOUVET Youna (1999) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[8 position] |
serie 1 |
line 4 |
05:20.00 |
Samedi 09 Novembre |
09h30 |
4x200 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 2 |
09:40.00 |
Samedi 09 Novembre |
15h30 |
400 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 2 |
04:53.34 |
Samedi 09 Novembre |
16h49 |
DEJOUX Manon (1997) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 4 |
05:20.00 |
Samedi 09 Novembre |
09h30 |
4x100 Medley Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 6 |
04:45.00 |
Samedi 09 Novembre |
17h44 |
100 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 4 |
01:03.38 |
Samedi 09 Novembre |
10h31 |
DI BISCEGLIE Marjorie (1999) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 4 |
05:20.00 |
Samedi 09 Novembre |
09h30 |
4x200 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 2 |
09:40.00 |
Samedi 09 Novembre |
15h30 |
100 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 6 |
01:10.63 |
Samedi 09 Novembre |
10h48 |
GUINDET Anne (1997) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[7 position] |
serie 1 |
line 4 |
05:20.00 |
Samedi 09 Novembre |
09h30 |
4x100 Medley Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 6 |
04:45.00 |
Samedi 09 Novembre |
17h44 |
200 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 1 |
02:52.00 |
Samedi 09 Novembre |
16h41 |
MOINEAU Juliette (1999) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[6 position] |
serie 1 |
line 4 |
05:20.00 |
Samedi 09 Novembre |
09h30 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 2 |
01:20.36 |
Samedi 09 Novembre |
10h21 |
MOULIN Laetitia (1992) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[5 position] |
serie 1 |
line 4 |
05:20.00 |
Samedi 09 Novembre |
09h30 |
100 Medley Women |
|
serie 2 |
line 4 |
01:09.00 |
Samedi 09 Novembre |
10h59 |
OLIVE Marine (1999) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 4 |
05:20.00 |
Samedi 09 Novembre |
09h30 |
100 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 6 |
01:12.56 |
Samedi 09 Novembre |
10h10 |
PASTEUR Coline (2000) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 4 |
05:20.00 |
Samedi 09 Novembre |
09h30 |
4x200 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 2 |
09:40.00 |
Samedi 09 Novembre |
15h30 |
4x100 Medley Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 6 |
04:45.00 |
Samedi 09 Novembre |
17h44 |
200 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 3 |
02:41.57 |
Samedi 09 Novembre |
16h25 |
PUYAL Malaurie (1997) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[10 position] |
serie 1 |
line 4 |
05:20.00 |
Samedi 09 Novembre |
09h30 |
200 Medley Women |
|
serie 2 |
line 1 |
02:32.94 |
Samedi 09 Novembre |
17h17 |
ZIEGLER Fanny (2000) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[9 position] |
serie 1 |
line 4 |
05:20.00 |
Samedi 09 Novembre |
09h30 |
4x200 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 2 |
09:40.00 |
Samedi 09 Novembre |
15h30 |
4x100 Medley Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 6 |
04:45.00 |
Samedi 09 Novembre |
17h44 |
200 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 1 |
02:42.12 |
Samedi 09 Novembre |
17h06 |