Team 1 |
Relay without the composition |
10x50 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 7 |
05:42.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h00 |
10x50 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 7 |
05:01.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h14 |
4x100 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 5 |
04:32.00 |
Samedi 10 Novembre |
16h41 |
4x100 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 7 |
03:57.00 |
Samedi 10 Novembre |
16h53 |
4x200 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 6 |
10:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h00 |
4x200 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 2 |
09:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h26 |
CHENAVARD Julien (1976) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 6 |
01:17.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h12 |
CROTEAU Sacha (2001) FRA |
200 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 2 |
03:30.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h33 |
DOQUINCOURT Sylvain (1984) FRA |
200 Medley Men |
|
serie 2 |
line 2 |
02:36.76 |
Samedi 10 Novembre |
16h33 |
HUARD Julien (1995) FRA |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 2 |
line 7 |
04:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h18 |
100 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 3 |
00:59.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h31 |
KUKLA Clément (2002) FRA |
200 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 5 |
03:30.00 |
Samedi 10 Novembre |
16h19 |
LOWCZYK Sébastien (1977) FRA |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 2 |
line 7 |
04:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h18 |
400 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 4 |
05:34.10 |
Samedi 10 Novembre |
16h00 |
MENANTEAU Nicolas (1978) FRA |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 2 |
line 7 |
04:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h18 |
100 Medley Men |
|
serie 2 |
line 6 |
01:11.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h59 |
MIOT Christophe (1974) FRA |
100 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 6 |
01:12.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h58 |
PENNEQUIN Baptiste (1996) FRA |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 2 |
line 7 |
04:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h18 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 6 |
02:45.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h47 |
WILLMES Etienne (1999) FRA |
100 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 1 |
01:34.86 |
Dimanche 11 Novembre |
16h45 |
BAZIN Léna (1997) FRA |
4x100 Medley Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:11.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h03 |
200 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 5 |
02:44.45 |
Dimanche 11 Novembre |
15h50 |
CARADEC Alia (2002) FRA |
200 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 7 |
03:25.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h03 |
FERRON Pauline (2001) FRA |
400 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 1 |
05:47.15 |
Dimanche 11 Novembre |
16h17 |
GARCONNET Amandine (1997) FRA |
4x100 Medley Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:11.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h03 |
100 Medley Women |
|
serie 2 |
line 4 |
01:20.00 |
Samedi 10 Novembre |
16h28 |
LE MOIGNE Julie (2002) FRA |
200 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 8 |
03:38.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h36 |
PENNEQUIN Perrine (1999) FRA |
4x100 Medley Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:11.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h03 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 3 |
01:28.01 |
Samedi 10 Novembre |
15h41 |
REMBERT Eléonore (2001) FRA |
100 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 5 |
01:40.17 |
Samedi 10 Novembre |
16h14 |
SALCZER Laura (2002) FRA |
200 Medley Women |
|
serie 1 |
line 5 |
03:19.15 |
Dimanche 11 Novembre |
16h50 |
SOUPIZON Eléa (2000) FRA |
100 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 6 |
01:29.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h27 |
VIATEUR Louise (2000) FRA |
4x100 Medley Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:11.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h03 |
100 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 2 |
01:12.75 |
Samedi 10 Novembre |
15h56 |