Team 1 |
Relay without the composition |
10x50 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 4 |
05:20.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h00 |
10x50 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 3 |
04:45.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h14 |
4x100 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 3 |
04:35.00 |
Samedi 10 Novembre |
16h41 |
4x100 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 6 |
03:56.00 |
Samedi 10 Novembre |
16h53 |
4x200 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 1 |
11:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h00 |
4x200 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 1 |
09:35.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h26 |
4x100 Medley Women |
|
serie 2 |
line 4 |
05:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h03 |
AKIR Nicolas (1995) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 1 |
01:21.13 |
Dimanche 11 Novembre |
16h12 |
BACHIR Jonathan (1995) FRA |
100 Medley Men |
|
serie 2 |
line 4 |
01:08.16 |
Dimanche 11 Novembre |
16h59 |
BARBIER Nicolas (1996) FRA |
100 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 2 |
01:14.73 |
Dimanche 11 Novembre |
15h58 |
BOUILLON Benjamin (1995) FRA |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 2 |
line 2 |
04:35.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h18 |
100 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 5 |
00:58.33 |
Dimanche 11 Novembre |
16h31 |
BRACHET Alan (1998) FRA |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 2 |
line 2 |
04:35.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h18 |
200 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 4 |
02:19.31 |
Samedi 10 Novembre |
15h33 |
DUCHATEAU Valentin (1997) FRA |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 2 |
line 2 |
04:35.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h18 |
200 Medley Men |
|
serie 2 |
line 6 |
02:33.99 |
Samedi 10 Novembre |
16h33 |
HABRE Julien (1996) FRA |
200 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 5 |
02:18.06 |
Samedi 10 Novembre |
16h19 |
SALIOU Pierre (1995) FRA |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 2 |
line 2 |
04:35.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h18 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 4 |
02:32.23 |
Samedi 10 Novembre |
15h47 |
TRIMBOUR Thibault (1994) FRA |
400 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 3 |
04:45.00 |
Samedi 10 Novembre |
16h00 |
ZITTEL Matthieu (1995) FRA |
100 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 5 |
01:05.06 |
Dimanche 11 Novembre |
16h45 |
BOULIDARD Léana (1998) FRA |
200 Medley Women |
|
serie 2 |
line 4 |
02:46.05 |
Dimanche 11 Novembre |
16h50 |
FENIOU Camille (1997) FRA |
200 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 3 |
02:49.82 |
Dimanche 11 Novembre |
15h50 |
FRANCHI Fanny (1999) FRA |
200 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 5 |
02:58.02 |
Dimanche 11 Novembre |
16h36 |
HERAIL Margot (1999) FRA |
200 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 1 |
03:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h03 |
LE TERTRE Clémence (1996) FRA |
400 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 4 |
04:49.96 |
Dimanche 11 Novembre |
16h17 |
PACOTTE Alice (1998) FRA |
100 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 2 |
01:32.61 |
Samedi 10 Novembre |
15h27 |
SIMON Juliette (2001) FRA |
100 Medley Women |
|
serie 2 |
line 5 |
01:22.70 |
Samedi 10 Novembre |
16h28 |
SOUVERAIN Julie (1999) FRA |
100 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 3 |
01:25.33 |
Samedi 10 Novembre |
16h14 |
TELEGONE Tatiana (1995) FRA |
100 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 5 |
01:26.82 |
Samedi 10 Novembre |
15h41 |
VERMILAS Arlyne (1998) FRA |
100 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 7 |
01:14.20 |
Samedi 10 Novembre |
15h56 |
Team 2 |
Relay without the composition |
10x50 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 2 |
05:40.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h00 |
10x50 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 5 |
05:30.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h14 |
4x100 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 3 |
05:40.00 |
Samedi 10 Novembre |
16h41 |
4x100 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 1 |
05:40.00 |
Samedi 10 Novembre |
16h53 |
4x200 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 5 |
12:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h00 |
4x200 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 4 |
10:40.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h26 |
AKIR Etienne (1998) FRA |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 1 |
line 6 |
05:50.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h18 |
200 Medley Men |
|
serie 2 |
line 8 |
02:49.29 |
Samedi 10 Novembre |
16h33 |
ALBERT Yannis (2000) FRA |
100 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 4 |
01:35.64 |
Dimanche 11 Novembre |
15h58 |
ANDRÉ Loïc (2001) FRA |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 1 |
line 6 |
05:50.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h18 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 2 |
01:52.62 |
Dimanche 11 Novembre |
16h12 |
DE JESUS Flavien (2001) FRA |
200 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 1 |
04:00.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h33 |
FENIOU Erwan (2001) FRA |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 1 |
line 6 |
05:50.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h18 |
200 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 7 |
03:50.00 |
Samedi 10 Novembre |
16h19 |
HOLLEVILLE Louis (1996) FRA |
100 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 1 |
01:10.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h31 |
PETIT Corentin (1997) FRA |
100 Medley Men |
|
serie 1 |
line 2 |
01:40.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h59 |
SIMON Adrien (1997) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 3 |
03:30.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h47 |
WEBER Antoine (1996) FRA |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 1 |
line 6 |
05:50.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h18 |
400 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 2 |
05:00.00 |
Samedi 10 Novembre |
16h00 |
WEBER Baptiste (2000) FRA |
100 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 8 |
01:35.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h45 |
BERTOLO Line (2000) FRA |
4x100 Medley Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 3 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h03 |
100 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 6 |
01:50.00 |
Samedi 10 Novembre |
16h14 |
CARFANTAN Clemence (2001) FRA |
4x100 Medley Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 3 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h03 |
200 Medley Women |
|
serie 1 |
line 2 |
03:38.36 |
Dimanche 11 Novembre |
16h50 |
ECALLE Tiphaine (2001) FRA |
100 Medley Women |
|
serie 1 |
line 2 |
02:00.00 |
Samedi 10 Novembre |
16h28 |
GEROULT Lea (2002) FRA |
100 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 2 |
01:43.64 |
Samedi 10 Novembre |
15h56 |
HOGER Mathilde (1999) FRA |
4x100 Medley Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 3 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h03 |
200 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 2 |
04:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h36 |
JEANNE Manon (1995) FRA |
4x100 Medley Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 3 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h03 |
200 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 6 |
04:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h03 |
MAILLARD Laurine (1999) FRA |
100 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 7 |
01:40.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h41 |
PATAULT Lindsay (1997) FRA |
200 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 3 |
03:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h50 |
RAPINEL Marie (2000) FRA |
100 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 1 |
01:40.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h27 |
SOUVERAIN Valerie (1965) FRA |
400 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 2 |
05:07.47 |
Dimanche 11 Novembre |
16h17 |
Team 3 |
Relay without the composition |
10x50 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 8 |
06:00.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h00 |
10x50 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 1 |
05:10.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h14 |
4x100 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 8 |
05:15.00 |
Samedi 10 Novembre |
16h41 |
4x100 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 5 |
04:40.00 |
Samedi 10 Novembre |
16h53 |
4x200 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 3 |
12:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h00 |
4x200 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 6 |
11:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h26 |
BOUILLON Stephane (1965) FRA |
100 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 7 |
01:31.10 |
Dimanche 11 Novembre |
16h45 |
BRACHET Gerard (1962) FRA |
400 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 5 |
05:37.99 |
Samedi 10 Novembre |
16h00 |
COQUARD Didier (1970) FRA |
100 Medley Men |
|
serie 2 |
line 8 |
01:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h59 |
COTINEAU Nicolas (1980) FRA |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 2 |
line 1 |
05:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h18 |
200 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 2 |
02:31.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h33 |
DETRUIT Nicolas (1977) FRA |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 2 |
line 1 |
05:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h18 |
200 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 2 |
03:40.00 |
Samedi 10 Novembre |
16h19 |
FASQUELLE Yann (1972) FRA |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 2 |
line 1 |
05:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h18 |
200 Medley Men |
|
serie 1 |
line 4 |
02:55.00 |
Samedi 10 Novembre |
16h33 |
GALBIATI Damien (1968) FRA |
100 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 1 |
02:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h58 |
LELARGE Alain (1966) FRA |
100 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 5 |
01:14.66 |
Dimanche 11 Novembre |
16h31 |
RENAULT Clément (1994) FRA |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 2 |
line 1 |
05:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h18 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 7 |
01:20.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h12 |
SIMON Frédéric (1963) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 4 |
03:23.08 |
Samedi 10 Novembre |
15h47 |
BELABDE Léa (1992) FRA |
100 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 5 |
01:09.87 |
Samedi 10 Novembre |
15h56 |
BERLY Aurélie (1977) FRA |
200 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 2 |
03:22.90 |
Dimanche 11 Novembre |
16h03 |
BONTE Léa (1996) FRA |
4x100 Medley Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 5 |
06:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h03 |
200 Medley Women |
|
serie 2 |
line 2 |
03:05.25 |
Dimanche 11 Novembre |
16h50 |
DEBALLON Léa (1999) FRA |
4x100 Medley Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 5 |
06:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h03 |
200 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 6 |
04:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h36 |
DUBOC Tiffany (1990) FRA |
4x100 Medley Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 5 |
06:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h03 |
100 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 8 |
01:45.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h27 |
JANNINK Erna (1966) FRA |
100 Medley Women |
|
serie 1 |
line 5 |
01:40.00 |
Samedi 10 Novembre |
16h28 |
LARGANGE Léa (2001) FRA |
4x100 Medley Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 5 |
06:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h03 |
400 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 4 |
06:20.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h17 |
MORVAN Amélie (1984) FRA |
200 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 2 |
03:40.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h50 |
MUDHOO Tricia (1998) FRA |
100 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 8 |
01:45.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h41 |
ZITTEL Sylvaine (1969) FRA |
100 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 5 |
01:18.51 |
Samedi 10 Novembre |
16h14 |
Team 4 |
Relay without the composition |
10x50 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 3 |
05:30.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h14 |
4x100 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 8 |
04:20.00 |
Samedi 10 Novembre |
16h53 |
4x200 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 2 |
12:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h26 |
BICKFORD Sebastien (1999) USA |
100 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 3 |
01:40.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h12 |
CAYRON Nicolas (1986) FRA |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h18 |
100 Medley Men |
|
serie 2 |
line 1 |
01:25.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h59 |
FASQUELLE Cedric (1998) FRA |
100 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 2 |
01:50.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h58 |
FRANCHI Clément (1996) FRA |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h18 |
200 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 8 |
03:01.41 |
Samedi 10 Novembre |
16h19 |
GUILLARD Arnaud (1992) FRA |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h18 |
200 Medley Men |
|
serie 1 |
line 2 |
03:10.00 |
Samedi 10 Novembre |
16h33 |
GUILLOT Corentin (2000) FRA |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h18 |
100 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 5 |
01:50.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h45 |
JOUENNE Cyril (1992) FRA |
200 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 5 |
03:20.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h33 |
MAILLARD Johann (2002) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 6 |
03:40.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h47 |
MASCOT Killian (1996) FRA |
100 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 3 |
01:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h31 |
VANEXE Clément (1991) FRA |
400 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 1 |
05:20.00 |
Samedi 10 Novembre |
16h00 |