Team 1 |
Relay without the composition |
10x50 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 2 |
07:00.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h00 |
10x50 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 6 |
04:50.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h14 |
4x100 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 7 |
04:45.00 |
Samedi 10 Novembre |
16h41 |
4x100 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 3 |
03:54.00 |
Samedi 10 Novembre |
16h53 |
4x200 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 7 |
10:40.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h00 |
4x200 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 3 |
08:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h26 |
BACHIR Jérôme (1991) FRA |
100 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 6 |
00:59.71 |
Dimanche 11 Novembre |
16h31 |
DELACROIX Timothee (1995) FRA |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 2 |
line 6 |
04:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h18 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 3 |
02:40.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h47 |
GUERVENO Josselin (1997) FRA |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 2 |
line 6 |
04:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h18 |
200 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 6 |
02:39.95 |
Samedi 10 Novembre |
16h19 |
HERBETH Yves (1978) FRA |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 2 |
line 6 |
04:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h18 |
100 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 5 |
01:05.91 |
Dimanche 11 Novembre |
15h58 |
LE FLOCH Yann (1976) FRA |
200 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 7 |
02:36.11 |
Samedi 10 Novembre |
15h33 |
LORETZIN Christian (1990) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 2 |
01:17.87 |
Dimanche 11 Novembre |
16h12 |
MOULIN Gregory (1997) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 4 |
01:12.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h12 |
100 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 8 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
16h45 |
PENCHER Alexis (1997) FRA |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 2 |
line 6 |
04:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h18 |
200 Medley Men |
|
serie 2 |
line 7 |
02:39.16 |
Samedi 10 Novembre |
16h33 |
SOIZE Bertrand (1969) FRA |
400 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 7 |
05:18.06 |
Samedi 10 Novembre |
16h00 |
VOUILLOT Bertrand (1998) FRA |
100 Medley Men |
|
serie 2 |
line 2 |
01:20.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h59 |
AVRIL Margot (2001) FRA |
100 Medley Women |
|
serie 2 |
line 7 |
01:39.74 |
Samedi 10 Novembre |
16h28 |
GERARD Zoé (1999) FRA |
200 Medley Women |
|
serie 1 |
line 6 |
03:33.81 |
Dimanche 11 Novembre |
16h50 |
IGLICKI Alexandra (1999) FRA |
4x100 Medley Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h03 |
400 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 8 |
05:56.91 |
Dimanche 11 Novembre |
16h17 |
KOLODZIEJ Lydia (1975) FRA |
100 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 6 |
01:31.61 |
Samedi 10 Novembre |
15h41 |
LANGLIN Reine (1958) FRA |
100 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 5 |
01:52.66 |
Samedi 10 Novembre |
15h27 |
LETOILE Elisa (1997) FRA |
4x100 Medley Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h03 |
200 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 6 |
03:21.22 |
Dimanche 11 Novembre |
16h03 |
PARODI Laure (1999) FRA |
4x100 Medley Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h03 |
200 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 7 |
03:16.90 |
Dimanche 11 Novembre |
16h36 |
PARODI Lucie (2003) FRA |
200 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 5 |
03:25.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h50 |
POITEVIN Louise (1998) FRA |
4x100 Medley Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h03 |
100 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 2 |
01:29.54 |
Samedi 10 Novembre |
16h14 |
TRAVENTHAL Chloé (1993) FRA |
100 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 4 |
01:05.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h56 |