Start-List by team
SLOVÉNIE
Number of individual commitments:22
PUSNIK Jaka (2003) SLO |
100 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 5 |
00:58.10 |
Vendredi 19 Mars |
11h42 |
200 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 2 |
01:51.66 |
Samedi 20 Mars |
10h35 |
200 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 2 |
02:04.71 |
Dimanche 21 Mars |
11h37 |
400 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 4 |
03:57.92 |
Dimanche 21 Mars |
11h51 |
SENICA PAVLETIC Primoz (2001) SLO |
100 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 1 |
00:56.79 |
Vendredi 19 Mars |
11h44 |
200 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 6 |
02:00.44 |
Samedi 20 Mars |
10h15 |
400 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 7 |
03:59.86 |
Dimanche 21 Mars |
11h51 |
KLANCAR Neza (2000) SLO |
50 Butterfly Women |
|
serie 4 |
line 3 |
00:26.73 |
Vendredi 19 Mars |
10h19 |
100 Freestyle Women |
|
serie 5 |
line 6 |
00:54.55 |
Samedi 20 Mars |
11h33 |
50 Freestyle Women |
|
serie 4 |
line 6 |
00:25.12 |
Dimanche 21 Mars |
10h03 |
200 Freestyle Women |
|
serie 4 |
line 6 |
02:00.80 |
Dimanche 21 Mars |
10h34 |
PERSE Spela (1996) SLO |
400 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 6 |
04:17.02 |
Vendredi 19 Mars |
10h36 |
800 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 3 |
08:37.73 |
Samedi 20 Mars |
12h05 |
200 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 4 |
02:05.19 |
Dimanche 21 Mars |
10h25 |
SEGEL Janja (2001) SLO |
100 Backstroke Women |
|
serie 4 |
line 2 |
01:03.11 |
Vendredi 19 Mars |
11h40 |
100 Freestyle Women |
|
serie 7 |
line 2 |
00:54.55 |
Samedi 20 Mars |
11h36 |
200 Freestyle Women |
|
serie 4 |
line 5 |
01:58.38 |
Dimanche 21 Mars |
10h34 |
TUSEK Dasa (2003) SLO |
400 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 1 |
04:18.41 |
Vendredi 19 Mars |
10h36 |
800 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 6 |
08:43.56 |
Samedi 20 Mars |
12h05 |
200 Freestyle Women |
|
serie 4 |
line 8 |
02:03.63 |
Dimanche 21 Mars |
10h34 |
VOZEL Tjasa (1994) SLO |
200 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 3 |
02:26.06 |
Samedi 20 Mars |
11h51 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 3 |
line 5 |
01:07.90 |
Dimanche 21 Mars |
10h14 |