50 Freestyle Women - Prelims (Sunday 17 Mars 2024 - 10h58) | ||||||||||
1. | MARTY Paola | 2006 | FRA | A.C AGGLOMERATION PERIGUEUX | 00:29.20 | 1005 pts | ||||
2. | WINGLER Marie-Lou | 2004 | FRA | A.C AGGLOMERATION PERIGUEUX | 00:29.44 | 989 pts | ||||
3. | PEIN Annabelle | 2009 | FRA | MARMANDE NATATION | 00:29.65 | 975 pts | ||||
4. | BALEK-DESCAMP Faustine | 2006 | FRA | A.C AGGLOMERATION PERIGUEUX | 00:29.86 | 961 pts | ||||
5. | GARROCQ Emma | 2007 | FRA | CN VILLENEUVE-SUR-LOT | 00:30.25 | 936 pts | ||||
6. | ROUDAUT Maïwenn | 2007 | FRA | SU AGEN | 00:30.51 | 919 pts | ||||
7. | GARNIER Maya | 2008 | IRL | CN VILLENEUVE-SUR-LOT | 00:30.54 | 917 pts | ||||
8. | MELIN Loane | 2009 | FRA | SU AGEN | 00:30.69 | 908 pts | ||||
9. | PEZON Betty | 2008 | FRA | A.C AGGLOMERATION PERIGUEUX | 00:30.80 | 901 pts | ||||
10. | SOUBIRAN Annaëlle | 2006 | FRA | CN VILLENEUVE-SUR-LOT | 00:31.05 | 885 pts | ||||
11. | PANNIER Ilona | 2009 | FRA | CN ST-ASTIER | 00:31.39 | 864 pts | ||||
12. | THIEFFAINE BOURGEIX Charlie | 2010 | FRA | CN BERGERAC | 00:31.43 | 861 pts | ||||
13. | ESTREGUIL Celia | 2011 | FRA | CN ST-ASTIER | 00:31.58 | 852 pts | ||||
14. | BRU Elisa | 2007 | FRA | MARMANDE NATATION | 00:31.61 | 850 pts | ||||
15. | BACCHETTA Laura | 2007 | FRA | CN BERGERAC | 00:32.15 | 817 pts | ||||
16. | JAGUENEAU Clémence | 2006 | FRA | CN VILLENEUVE-SUR-LOT | 00:32.58 | 791 pts | ||||
17. | BESSE Roxane | 2007 | FRA | CN ST-ASTIER | 00:33.07 | 762 pts | ||||
18. | QUEHEN Lylou | 2010 | FRA | CN BERGERAC | 00:33.31 | 749 pts | ||||
19. | BUISSON Anaïs | 2008 | FRA | A.C AGGLOMERATION PERIGUEUX | 00:33.36 | 746 pts | ||||
20. | PARMENTIER Justine | 2007 | FRA | A.C AGGLOMERATION PERIGUEUX | 00:33.43 | 742 pts | ||||
21. | MARCHI Manon | 2011 | FRA | MARMANDE NATATION | 00:33.65 | 729 pts | ||||
22. | ESTREGUIL Camille | 2011 | FRA | CN ST-ASTIER | 00:33.86 | 717 pts | ||||
23. | CATTAI Méane | 2009 | FRA | A.C AGGLOMERATION PERIGUEUX | 00:33.98 | 710 pts | ||||
24. | DELRIEU Faustine | 2008 | FRA | CN ST-ASTIER | 00:34.07 | 705 pts | ||||
25. | NAVARRE Lou | 2011 | FRA | CN VILLENEUVE-SUR-LOT | 00:34.53 | 680 pts | ||||
26. | RENAULT Lenna | 2009 | FRA | CN ST-ASTIER | 00:34.56 | 678 pts | ||||
27. | LESCURE Elly | 2008 | FRA | CN VILLENEUVE-SUR-LOT | 00:35.50 | 627 pts | ||||
28. | LATARCHE Elena | 2010 | FRA | CN BERGERAC | 00:35.75 | 614 pts | ||||
29. | PILLET Léa | 2008 | FRA | CN VILLENEUVE-SUR-LOT | 00:35.92 | 605 pts | ||||
30. | BALIBET Aliya | 2012 | FRA | CN VILLENEUVE-SUR-LOT | 00:36.04 | 599 pts | ||||
31. | GARRY Jeanne | 2012 | FRA | MARMANDE NATATION | 00:36.19 | 591 pts | ||||
32. | SEMPE Elisabeth | 2012 | FRA | SU AGEN | 00:36.51 | 575 pts | ||||
33. | CELESTIN Mélissa | 2011 | FRA | MARMANDE NATATION | 00:36.53 | 574 pts | ||||
34. | BRIDIER Margaux | 2011 | FRA | SU AGEN | 00:36.91 | 555 pts | ||||
35. | FOURNIER Charlotte | 2010 | FRA | CN BERGERAC | 00:37.74 | 514 pts | ||||
36. | GRIFFOIN Agathe | 2009 | FRA | SU AGEN | 00:37.84 | 510 pts | ||||
37. | BENS Lilwenn | 2011 | FRA | CN ST-ASTIER | 00:38.48 | 479 pts | ||||
38. | LEROYER-DANGIN Mathilde | 2010 | FRA | CN VILLENEUVE-SUR-LOT | 00:38.82 | 464 pts | ||||
39. | CHADOURNE Lilou | 2011 | FRA | MARMANDE NATATION | 00:38.84 | 463 pts | ||||
40. | DA ROS Camille | 2014 | FRA | MARMANDE NATATION | 00:38.95 | 458 pts | ||||
41. | MASSIAS Charlène | 2014 | FRA | MARMANDE NATATION | 00:39.52 | 433 pts | ||||
42. | GAYRAUD Charlotte | 2010 | FRA | SU AGEN | 00:40.40 | 395 pts | ||||
43. | DERDOUR Lou-Ann | 2013 | FRA | SU AGEN | 00:41.58 | 347 pts | ||||
44. | BAGNAUD Abigael | 2011 | FRA | CN BERGERAC | 00:42.24 | 321 pts | ||||
45. | BERTIN Elina | 2012 | FRA | CN ST-ASTIER | 00:44.67 | 236 pts | ||||
--- | BOUHASSANE Nour | 2010 | FRA | CN VILLENEUVE-SUR-LOT | DNS dec |
--- |