Equipe 1 |
CHAMBRAUD Nicolas (2001) FRA |
200 Papillon Messieurs |
|
10x50 Nage Libre Messieurs |
[6e relayeur] |
4x100 Nage Libre Messieurs |
[2e relayeur] |
4x200 Nage Libre Messieurs |
[3e relayeur] |
4x100 4 Nages Messieurs |
[3e relayeur] |
DELAHAYE Arnaud (2004) FRA |
100 4 Nages Messieurs |
|
10x50 Nage Libre Messieurs |
[3e relayeur] |
DOUMENGE Raphael (2000) FRA |
100 Papillon Messieurs |
|
10x50 Nage Libre Messieurs |
[10e relayeur] |
4x100 Nage Libre Messieurs |
[1er relayeur] |
4x200 Nage Libre Messieurs |
[1er relayeur] |
4x100 4 Nages Messieurs |
[4e relayeur] |
HUET-LEBERRUYER Titouan (2003) FRA |
200 Dos Messieurs |
|
10x50 Nage Libre Messieurs |
[1er relayeur] |
4x100 Nage Libre Messieurs |
[4e relayeur] |
4x200 Nage Libre Messieurs |
[4e relayeur] |
4x100 4 Nages Messieurs |
[1er relayeur] |
LAUX Julien (2000) FRA |
100 Nage Libre Messieurs |
|
10x50 Nage Libre Messieurs |
[9e relayeur] |
4x100 Nage Libre Messieurs |
[3e relayeur] |
LAUX Thomas (2002) FRA |
200 4 Nages Messieurs |
|
10x50 Nage Libre Messieurs |
[4e relayeur] |
LOCHOSHVILI Roman (2004) FRA |
100 Dos Messieurs |
|
10x50 Nage Libre Messieurs |
[7e relayeur] |
POIRIER Virgile (2000) FRA |
400 Nage Libre Messieurs |
|
10x50 Nage Libre Messieurs |
[2e relayeur] |
4x200 Nage Libre Messieurs |
[2e relayeur] |
RAZAFITSIATOSIKA Tojo-Cedric (1997) MAD |
200 Brasse Messieurs |
|
10x50 Nage Libre Messieurs |
[8e relayeur] |
4x100 4 Nages Messieurs |
[2e relayeur] |
SENEQUE Thibault (2002) FRA |
100 Brasse Messieurs |
|
10x50 Nage Libre Messieurs |
[5e relayeur] |
AUZOU Josephine (2001) FRA |
100 4 Nages Dames |
|
10x50 Nage Libre Dames |
[1re relayeuse] |
4x100 Nage Libre Dames |
[2e relayeuse] |
BELMONT Jade (1999) FRA |
100 Brasse Dames |
|
10x50 Nage Libre Dames |
[9e relayeuse] |
CHAOUA Ines (2002) FRA |
100 Papillon Dames |
|
10x50 Nage Libre Dames |
[10e relayeuse] |
CHOBILLON Clara (2005) FRA |
400 Nage Libre Dames |
|
10x50 Nage Libre Dames |
[5e relayeuse] |
4x200 Nage Libre Dames |
[1re relayeuse] |
4x100 4 Nages Dames |
[4e relayeuse] |
CHOBILLON Emma (2003) FRA |
200 4 Nages Dames |
|
10x50 Nage Libre Dames |
[7e relayeuse] |
DUCROCQ Lucy (2002) FRA |
200 Dos Dames |
|
10x50 Nage Libre Dames |
[4e relayeuse] |
4x100 Nage Libre Dames |
[3e relayeuse] |
4x200 Nage Libre Dames |
[3e relayeuse] |
IBO Lily (2003) FRA |
200 Papillon Dames |
|
10x50 Nage Libre Dames |
[3e relayeuse] |
4x100 Nage Libre Dames |
[4e relayeuse] |
4x200 Nage Libre Dames |
[4e relayeuse] |
4x100 4 Nages Dames |
[2e relayeuse] |
IBO Nina (2005) FRA |
200 Brasse Dames |
|
10x50 Nage Libre Dames |
[8e relayeuse] |
4x200 Nage Libre Dames |
[2e relayeuse] |
4x100 4 Nages Dames |
[3e relayeuse] |
MENAL Maud (1987) FRA |
100 Nage Libre Dames |
|
10x50 Nage Libre Dames |
[6e relayeuse] |
PETITPRE Alexandra (1996) FRA |
100 Dos Dames |
|
10x50 Nage Libre Dames |
[2e relayeuse] |
4x100 Nage Libre Dames |
[1re relayeuse] |
4x100 4 Nages Dames |
[1re relayeuse] |
Equipe 2 |
AGUERD Nours (2006) FRA |
100 Brasse Messieurs |
|
10x50 Nage Libre Messieurs |
[5e relayeur] |
BOUHNIK Adam (2007) FRA |
100 Nage Libre Messieurs |
|
10x50 Nage Libre Messieurs |
[7e relayeur] |
DA SILVA Hugo (2007) FRA |
100 Papillon Messieurs |
|
10x50 Nage Libre Messieurs |
[9e relayeur] |
4x100 4 Nages Messieurs |
[4e relayeur] |
LOISEAU Camille (2008) FRA |
100 Dos Messieurs |
|
10x50 Nage Libre Messieurs |
[10e relayeur] |
4x200 Nage Libre Messieurs |
[4e relayeur] |
MEDJEBER Zakaria (1988) FRA |
400 Nage Libre Messieurs |
|
10x50 Nage Libre Messieurs |
[1er relayeur] |
4x100 Nage Libre Messieurs |
[1er relayeur] |
MORET Jules (2005) FRA |
200 Papillon Messieurs |
|
10x50 Nage Libre Messieurs |
[2e relayeur] |
4x100 Nage Libre Messieurs |
[2e relayeur] |
4x200 Nage Libre Messieurs |
[1er relayeur] |
4x100 4 Nages Messieurs |
[3e relayeur] |
QUESSON Julien (2005) FRA |
200 Dos Messieurs |
|
10x50 Nage Libre Messieurs |
[3e relayeur] |
4x100 Nage Libre Messieurs |
[3e relayeur] |
4x200 Nage Libre Messieurs |
[2e relayeur] |
4x100 4 Nages Messieurs |
[1er relayeur] |
SAYAG Nathan (2004) FRA |
200 Brasse Messieurs |
|
10x50 Nage Libre Messieurs |
[4e relayeur] |
4x100 Nage Libre Messieurs |
[4e relayeur] |
4x200 Nage Libre Messieurs |
[3e relayeur] |
4x100 4 Nages Messieurs |
[2e relayeur] |
STAN Darius (2008) FRA |
100 4 Nages Messieurs |
|
10x50 Nage Libre Messieurs |
[8e relayeur] |
TERCHI Meissam (2005) FRA |
200 4 Nages Messieurs |
|
10x50 Nage Libre Messieurs |
[6e relayeur] |
ALLAMELLOU Eva (2007) FRA |
400 Nage Libre Dames |
|
10x50 Nage Libre Dames |
[10e relayeuse] |
4x100 Nage Libre Dames |
[4e relayeuse] |
4x200 Nage Libre Dames |
[3e relayeuse] |
4x100 4 Nages Dames |
[3e relayeuse] |
ALLOU Sarah (2006) FRA |
100 Nage Libre Dames |
|
10x50 Nage Libre Dames |
[8e relayeuse] |
GARCELON Nina (2007) FRA |
100 Brasse Dames |
|
10x50 Nage Libre Dames |
[9e relayeuse] |
KOUZA Clara (2005) FRA |
200 Brasse Dames |
|
10x50 Nage Libre Dames |
[3e relayeuse] |
4x100 Nage Libre Dames |
[2e relayeuse] |
4x200 Nage Libre Dames |
[1re relayeuse] |
4x100 4 Nages Dames |
[2e relayeuse] |
LOCHOSHVILI Neya (2008) FRA |
100 4 Nages Dames |
|
10x50 Nage Libre Dames |
[4e relayeuse] |
PAQUEREAU Mathilde (2006) FRA |
100 Papillon Dames |
|
10x50 Nage Libre Dames |
[5e relayeuse] |
4x100 4 Nages Dames |
[4e relayeuse] |
PERDIGUES Violette (2007) FRA |
100 Dos Dames |
|
10x50 Nage Libre Dames |
[6e relayeuse] |
RAVICHANTHIRAN Sivagini (2005) FRA |
200 4 Nages Dames |
|
10x50 Nage Libre Dames |
[2e relayeuse] |
4x100 Nage Libre Dames |
[3e relayeuse] |
4x200 Nage Libre Dames |
[2e relayeuse] |
TEBIZ Ava (2007) FRA |
200 Dos Dames |
|
10x50 Nage Libre Dames |
[7e relayeuse] |
TOURE Diara (2005) FRA |
200 Papillon Dames |
|
10x50 Nage Libre Dames |
[1re relayeuse] |
4x100 Nage Libre Dames |
[1re relayeuse] |
4x200 Nage Libre Dames |
[4e relayeuse] |
4x100 4 Nages Dames |
[1re relayeuse] |